Ana Sayfa » Ürünler » Titreşimli Elek Sistemleri
Titreşimli Elek Sistemleri

Titreşimli Elek Sistemleri

  • Titreşimli Elek
  • Teklif Alın
Titreşimli elek sistemi, gelen malzemenin boyutlarına uygun bir biçimde ayrılarak paketlenmesi için tercih edilmektedir, birden fazla eleme işlemi yapabilmenizde mümkündür. Firmaların isteğinde göre titreşimli elek 2.3.4 katlı olabilmektedir. Kırma ve eleme sistemlerinde daha çok görülmektedir, bir şase üzerine kurulmuş titreşim mekanizması ile çalışan bir makinadır. Titreşimli elek sistemleri kurulumu oldukça kolaydır ve tek tır ile kolaylıkla farklı bir araziye taşınabilmektedir. Her türlü arazide çalışma prensibini bozmadan yüksek kapasitede çalışabilir, zorlu hava koşulları da hiçbir şekilde makinanın işleyişini değiştirmez. İş makinasının ürün üretiminde hiçbir şekilde çevreye ve işçi, insan sağlığına zararı yoktur, bu yönden de Avrupa standartlarına uygundur. Dünya çapında pek çok firma Avrupa standartlarına uygun oluşu ile titreşimli elek sistemlerini tercih etmektedirler.

Titreşimli Elek Sistemleri Özellikleri

Gelişmiş bir elek sistemine sahip olan bu makine, her türlü malzemeyi titreşim sistemi sayesinde kolaylıkla ayırabilmektedir. Hazneler halinde çalışan sistemi, her türlü malzemeyi,  en iyi şekilde ayırarak, firmaya üretim avantajı sağlar. İleri teknoloji ile üretilmiş olan titreşimli elek sistemler hassas bir şekilde eleme işlemini, süspansiyonları ve bölmeleri ile gerçekleştirir. Titreşimli elek sistemler malzeme içerisindeki pislikleri de eleyerek daha kaliteli ürün üretimini sağlar, firmalara maddi açıdan kazanım sağlar. Sarsak elek sistemleri her türlü araziye uyumlu bir şekilde çalışabilmektedir, kurulumu da oldukça kolay olup tek tır ile bir yerden başka bir yere taşınabilir. Bu yönden de firmalar iş bitiminde farklı bir arazi için bu iş makinasını kolaylıkla kullanabilmektedirler.

Ürün kapasitesi oldukça yüksektir ve istenilen malzemenin üretimi kolaylıkla gerçekleştirilir. Mukavemeti yüksek olduğundan dolayı da uzun süreli kullanımı bulunmaktadır. Firmalara bu uzun süreli kullanım ile farklı işler için de titreşimli elek sistemlerini tercih ederler. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş oluşu makinanın dünya çapında kullanılmasını sağlamaktadır. Pek çok firma yüksek iş kapasitesi ve kolay kullanımı sayesinde bu Titreşimli elek sistemlerini tercih etmektedirler.

Üretim kapasitesine göre üç farklı çeşidi bulunmaktadır,1500×500 , 2000×6000, 2400×6000 titreşimli elek sistemleridir. Firmalar üretimini yapacakları ürünün kapasitesine uygun olarak bu üç titreşimli elek sistemlerinden birini seçebilirler. Fakat üretim kapasitesinden daha yüksek olan makinaları seçmemelilerdir, maliyet açısından bu durum firmayı zarara uğratacaktır. Ürün kapasitesi düşük, orta ve yüksek olan tüm firmaların rahatlıkla kullanabileceği Titreşimli elek sistemleri bulunmaktadır ve bu makine firmalara hem zamandan tasarruf sağlar hem de maddi açıdan.

Titreşimli Elek Sistemleri
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir