Ana Sayfa » Ürünler » Titreşimli Besleyici Bunker
Titreşimli Besleyici Bunker

Titreşimli Besleyici Bunker

  • Titreşimli Besleyici Bunker
  • Teklif Alın

Titreşimli besleyici bunker, çalışma sistemi olarak iki adet eksantrikten oluşmaktadır, birbirine zıt yönde dönen bu eksantrikler malzemeyi ileri doğru iterler ve tesise bu malzemenin ulaştırılmasını sağlar. İsteğe göre tesise gidecek olan malzemenin miktarı azaltılabilir ya da arttırılabilir, titreşimli besleyici bunkerler bulundukları yerlere göre farklı boyutlarda olabilirler. Bu tamamen firmanın tercihidir.

Taş kırma ve eleme tesislerinde bulunan titreşimli besleyici bunkerler, yüksek performanslı olup, oldukça yüksek verim sağlar. Firmalar bu besleyici bunkeri tesiste bulundurmak zorunda değillerdir fakat verimi yüksek olduğundan dolayı çoğu firmanın tercihidir. Genellikle yüksek kapasiteli firmalar, daha çok verim alabilmek için bu titreşimli bunkerleri tercih etmektedirler, bunun sebebi kırıcıya malzemenin daha çabuk ulaşması ve daha çok verim alınmasıdır, yani yüksek kapasite ve yüksek performanstır.

Titreşimli besleyici bunkerler, titreşimle çalışan sistemi sayesinde malzemenin daha kolay ilerlemesini ve kırıcıya daha çabuk ulaşmasını sağlar, bu durum firmaya zamandan kazanım sağlarken, üretimi de yüksek oranda hızlandırıp, arttırır. Bu bunkerler saatte 100 ton ve 600 ton taş besleme kapasitesine sahiptir ve farklı çeşitleri bulunmaktadır.  Firmalar kapasitelerine uygun olan bunker çeşidini tercih etmelilerdir, üretim kapasitelerine göre seçilen bunker firmaya daha çok kazın sağlar. Pratik bir iş aksayışı için genellikle yüksek kapasitesi olan bunkerler daha çok tercih edilmektedir.

Titreşimli Besleyici Bunker Özellikleri

Titreşimli besleyici bunker, yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve iş konusunda firmalara kolaylık, zamandan tasarruf sağlar. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve bu yönden de pek çok firmanın tercihidir. Kullanımı ve kurumu oldukça kolaydır, zorlu arazi şartlarına kolaylıkla uyum sağlar ve bulunduğu üretim alanına göre, konumlandırması kolaylıkla yapılmaktadır. Mukavemeti oldukça kuvvetlidir, firmalara uzun süreli olarak kullanım sunar, bu da firmaların kazanımını sağlar. Kullanılacak olan malzemenin beslenmesini hızlı bir biçimde yaptığı için büyük oranda firmanın üretimini artırır, bu yönden de yüksek kapasitelerde üretim yapacak olan firmaların genel olarak tercihidir.

Montaj işlemleri de oldukça kolaydır, bir gün içerisinde tek tır ile kolaylıkla taşınabilmektedir, uzun süreli kullanımı ile de firmalar iş biriminde tekrar farklı araziler için bu makinayı kullanabilirler. Çalışma prensibi olarak ürün taşıdığı için hiçbir şekilde çevreye ve insanlara zararı yoktur. Büyük kapasiteli firmalara titreşimli besleyici bunkerleri zamandan tasarruf etmek için ve daha çok ürün besleyerek daha fazla üretim kapasitesi elde etmek için tercih etmemektedirler.

Titreşimli Besleyici Bunker
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir