Ana Sayfa » Ürünler » Single Shaft Mikser
Single Shaft Mikser

Single Shaft Mikser

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Single shaft mikser hazır beton üretimi yapan firmaların kullandığı bir mikser türüdür ve tek milli olarak çalışma sistemi bulunmaktadır. İki motor, iki redüktör ile çalışmakta olan bu mikser genellikle zor şantiye koşullarında kullanılmaktadır ve kesintisiz üretim sunmaktadır. Kaliteli beton üretimi için iyi bir karıştırıcıdır ve herhangi bir arıza oluşumu durumunda hiçbir şekilde kapasiteyi düşürmeden çalışmaya devam eder, beton üretimi en iyi şekilde gerçekleşir. Mikserde yatak sayısının az oluşu, oluşabilecek problemleri de en aza indirgenir, bu da firmalara zamandan kazanım sağlar ve üretim de hiçbir şekilde kesinti olmaz.

Mikserin kolları helis şekilli olduğu için karıştırma işlemini yaptıktan sonra çok fazla bir temizlik gerekmez, otomatik sistemden oluştuğu için de kapakları kolaylıkla açılır ve boşaltım işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirilir, herhangi bir şekilde güç kesilmesi yaşandığında da kapaklar çok kolay bir şekilde açılacaktır ve hiçbir şekilde üretimde aksama gerçekleşmeyecektir. Single shaft mikser beton karışım süresinin en az olduğu mikser türüdür, helis şeklindeki karıştırıcısı sayesinde olabildiğince kısa sürede beton karıştırma işlemini gerçekleştirir ve firmanın üretim kapasitesini artırır. Oldukça kolay ve uzun ömürlü bir kullanımı bulunmaktadır, özellikle kazan iç plakalarının çok fazla olması herhangi bir aşınma durumunda bu plakaların yer değiştirmesini sağlar ve sürekli kullanım imkanı sunar, uzun süreli üretim yapacak olan firmaların genel olarak tercih ettiği bir mikser türüdür.

Single Shaft Mikser Özellikleri

Single Shaft mikserin en büyük özelliği bir arıza oluştuğunda kapasiteyi düşürerek üretim vermeye devam edebilmesidir, hiçbir şekilde firmanın üretimi durmaz, kesintisiz üretim sayesinde firma maddi zarara uğramaz, kazanç sağlar. İki motor ve iki redüktör sahibi oluşu ile de en zor işlerde bile tercih edilebilir, özellikle uzun süreli üretim yapacak olan firmaların bu yüzden çok fazla tercihidir.

Single shaft mikser Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve aynı zamanda üretim yaparken hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zarar vermez, bu yüzden de pek çok firma tarafından kullanılmaktadır. Homojen bir karışım oluşturarak kaliteli ürün üretimi sağlar, bu da firmalara maddi açıdan kazanım sunar. Temizlik konusunda çok fazla sizleri zorlamaz, karıştırıcı kolları sıyırma işlemi ile çalıştığı için beton karıştırma işlemi bittikten sonra çok fazla bir temizlik işlemi uygulanmaktadır.  Kurulum açısında da oldukça kolaylık sağlar ve hızlı kurulumu sayesinde firmalara zamandan kazanç sağlar, her türlü arazi koşuluna uyum sağlayarak daha sonra da farklı işler için kullanım imkanı sunar.

Model TWS-01 TWS-02 TWS-03 TWS-4,5 TWS-06
Kapasite ( Yaş Beton ) 1 m3 2 m3 3 m3 4,5 m3 6 m3
Redüktör Dişsan Dişsan  Dişsan Dişsan Dişsan
Yükleme Kapasitesi 1.500 lt 3.000 lt 4.500 lt 6.750 lt 9.000 lt
Taze Beton Kapasitesi 1.250 lt 2.500 lt 3.750 lt 5.625 lt 7.500 lt
Sıkıştırılmış Beton Kapasitesi 1000 lt 2000 lt 3000 lt 4500 lt 6000 lt
Motor Gücü 2×18,5 Kw  2×37 Kw  2×55 Kw  2×90 Kw  2×110 Kw
Boşaltma Tipi Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak Hidrolik Kapak

Single Shaft Mikser
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir