Ana Sayfa » Ürünler » Sabit Beton Santralleri
Sabit Beton Santralleri

Sabit Beton Santralleri

30 M3 Beton Santrali İmalatı
60 M3 Beton Santrali
100 m3 Beton Santrali
130 m3 Beton Santrali
160 M3 Beton Santrali
180 m3 Beton Santrali
Twin Shaft Mikser
Agrega Bunkeri
Single Shaft Mikser

Sabit beton santrali, hazır beton üretimi yapan firmaların tercih ettiği bir tesistir. Özellikle uzun süreli iş yapacak olan firmaların tercihi sabit beton santralidir.  Sabit beton santralleri kullanımı olacak yere ve iş kapasitesine göre farklı boyutlarda olabilmektedir. Üretim kapasitesi olarak her firma kendi kapasitesi ile doğru orantılı olan sabit beton santrallerini tercih etmelidir. Genellikle santrallerin saatlik üretim kapasitesi, 30m3, 60m3, 100 m3, 130 m3, 180 m3 beton olmak üzere farklılık göstermektedir. Firmaların tercihlerine göre farklı ekipmanlar kullanılarak bu santralin ürün kapasitesi arttırılabilmektedir. Bunun için kullanılan ekipmanlar ise çimento silosu, agrega bunkeri, twin shaft ve pan mikser gibidir.

Sabit Beton Santralleri Özellikleri

Beton Santralleri olabildiğince teknolojik cihazlarla donatılmış olmalıdır ki iş işleyişi bozulmasın ve yüksek kapasitelerde üretim elde edilsin. Sabit beton santralleri uzun süreli ve yüksek kapasitede üretim yapacak olan firmalar için oldukça uygun tasarlanmıştır.  Bu santral her türlü zorlu arazi şartına rağmen kurulumu kolay olan bir santraldir. Her türlü ortam ve hava koşullarında rahatlıkla kullanılabilmektedir. Sabit oluşu ile de firmalara uzun iş imkânı sunar. Özellikle yüksek mukavemetli oluşu, uzun süreli bir kullanım sağlamaktadır. Aynı zamanda üretim kapasitesi de yüksektir ve firmalara kesintisiz üretim imkânı sunar. Özellikle gelişmiş hidrolik sistemi sayesinde çalışması oldukça düzgündür ve bakım onarım işlemleri bu sistem sayesinde daha kolay kısa sürede yapılmaktadır, bu da firmalara zamandan kazanım sağlar, üretim devamlılığı sağlanır.

Sabit Beton Santralleri Avantajları

Sabit beton santrali beton üretimi kapasitesi olarak firmalara daha kolay iş yürütme imkanı sunar, zamandan ve maddi açıdan kazanım sağlar. Özellikle beton ihtiyacının gün geçtikçe daha fazla artması ile bu sabit santrallere olan ihtiyaçta giderek artmıştır. Genellikle kara yolu yapımı, inşaat sektörü gibi firmaların kullanımı olan bu santraller, her türlü arazide konumlandırılabilmektedir. Küçük firmalar için kullanımı pahalı olduğundan genellikle uzun süreli işler için büyük firmaların tercih ettiği bir santral türüdür. Özellikle Avrupa standartları altında üretilmiş olması dünya çapında tercih edilen ve doğaya, insan sağlığına zararı olmayan bir santraldir. Bu santraller kullanıcılara pek çok konuda avantaj sağlar, kaliteli beton üretimi, kesintisiz üretim imkanı ile zamandan tasarruf sunarken aynı zamanda beton sarfiyatının az oluşu ile de maddi açıdan firmalara kazanç sağlar, bu yüzden de çok fazla tercih edilen bir beton üretim santralidir.

Sabit Beton Santralleri
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir