Ana Sayfa » Ürünler » Paletli Konkasör
Paletli Konkasör

Paletli Konkasör

  • Genel Bilgiler
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Paletli konkasör, taş kırma tesislerinde en çok kullanılan makinalardan olup, yüksek iş performansına sahiptir. En zorlu arazilerde bile oldukça yüksek performans göstererek firmaların iş aksayışını bozmaz ve yüksek üretime devam eder.  Karışık taşlı malzemelerin ayrıştırılması ve temizlenmesi için üretilmiş bir makine olup, kurulum işlemleri de oldukça kolaydır.  Her türlü zorlu arazi şartlarına uyum sağlayarak çalışır ve istenildiğinde iş bitiminde farklı arazilere de taşınarak kullanımına devam edilebilir. Özellikle kısa süreli işler için firmaların tercihidir ve iş bitiminde montaj demontaj işlemleri de oldukça kısa sürede tamamlanmaktadır.  Paletli konkasör,  oldukça kullanışlı bir makine olup, firmalara yüksek üretim imkânı sunar, hidrolik çalışma sistemi olması ile de bakım ve onarım işlemleri oldukça kolaydır, kısa süreli olarak işi aksatmadan yedek parça değişimi de yapılmaktadır, bu sayede firmalara kesintisiz üretim imkanı sunar. Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretildiği için doğaya ve insan sağlığına zararlı değildir, bu yönden de şehir içlerinde kullanımı da bulunmamaktadır.

Paletli Konkasör Avantajları ve Özellikleri

Paletli konkasör, sadece kırma ve ayrıştırma özelliğine sahip değildir, aynı zamanda beton ve asfalt atıklarının geri dönüşümünü de sağladığı için firmalara ekstra maddi kazanım sunar, bu yönden de çok fazla tercih sebebidir. Makinanın dayanımı da oldukça yüksektir ve bu da firmalara uzun süreli kullanım sağlar, kısa süreli iş bitiminden sonra da rahatlıkla farklı işler için bu makinayı kullanabilirsiniz. Kurulumu da oldukça kolaydır, bir gün içerisinde tek tır ile kurulumu gerçekleştirilir ve kolaylıkla bir yerden başka bir yere taşınabilir, her türlü araziye uyum sağlayabilmesi ile de yüksek verimli çalışmasını her ortamda devam ettirerek firmalara, zamandan ve üretimden kazanç elde etmelerini sağlar.

Hidrolik sisteme sahip oluşu ile de bakım ve onarım işlemleri oldukça kısa sürede gerçekleştirilir, bu da üretimde kesintiye uğrama ihtimalini düşürür. Paletli konkasör, her türlü firmanın kullanabileceği kapasitede üretilmiş olup, firmalara iş işleyişinde büyük kolaylık sunar. Düşük maliyetli işletmelerinde yüksek kapasiteli işletmelerinde rahatlıkla kullanabileceği bir makine olup iş kalitesini büyük oranda artırmaktadır. Paletli konkasör, doğaya ve insan sağlığına zararsız oluşu ile de her türlü ortamda kullanılabilecek bir makinadır, bu yönden de firmaların en çok tercih ettiği makinalardan biridir. Çalışma prensibi olarak oldukça az toz çıkartması ve ses oranında düşük oluşu ile şehir içlerinde de rahatlıkla kullanılabilecek bir iş makinasıdır ve firmalara bu yönden de avantaj sağlar.

Paletli Konkasör
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir