Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Konkasör Tesisi
Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Tesisi

Mobil Konkasör Tesisi Pro-70
Mobil Konkasör Tesisi Pro-90
Mobil Konkasör Tesisi Pro-100
Mobil Konkasör Tesisi Pro-120
Mobil Konkasör Tesisi Pro-150
Mobil Konkasör Tesisi Pro-180

Mobil konkasörler, maden ocaklarından çıkarılan kırılması oldukça zor olan taş, kaya gibi farklı madenlerin kırılmasını sağlayan tesistir. Kırılan taş, kaya gibi sert malzemeler oldukça ince, küçük parçalar haline getirilir ve kum, çakıl, mıcır halini alır. Konkasörler sabit ve mobil olmak üzere ikiye ayrılmaktadır, fakat mobil konkasörler firmalara daha çok avantaj sunmaktadır, kullanım açısından daha kolaydır. Daha aktif ve üretim kapasitesi yüksek üretimler için mobil konkasörler tercih edilir.

Mobil konkasörler istenilen araziye kolaylıkla kurulup, kolaylıkla taşınabilir, bu da firmaları ekstra bir maliyetten kurtarır. Her türlü arazi koşuluna karşı uyum sağlayan bu mobil konkasörler her türlü hava koşullarında da rahatlıkla çalışabilmektedir, bu da firmalara iş kolaylığı sağlar. Mobil konkasörlerin çalışma kapasiteleri çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Firmalar kendi üretim kapasitelerine uygun olan mobil konkasörleri tercih ederek üretim yapmalılardır, bu şekilde yaptıkları işten daha çok verim alacaklardır. Genellikle mobil konkasörler 90’lık, 100’lük, 120’lik ve 150’lik olacak şekilde çeşitlere sahiptir. Bu çeşitler ise firmadan çıkacak olan taş, kaya gibi malzemelerin cinsine göre değişiklik göstermektedir.

Mobil Konkasör tesisi taşınabilir özellikte oluşu ile firmalara uzun süreli kullanım imkânı sunar, kurulumu da oldukça kolaydır. Her firma, farklı bir şekilde çalışma prensibine sahip olduğu için farklı alanlarda kullanım yapabilecek tesis arayışına girmektedirler, bu ihtiyaçtan dolayı da mobil konkasör tesisleri oluşturulmuştur. Mobil konkasör tesisleri kolay kurulumu sayesinde ve farklı işlerde kullanım sağlaması ile firmalara maddi ve zaman açısından büyük kolaylık sunar.

Mobil Konkasör Tesisi Avantajları

Mobil konkasör tesisleri kolay kurulumu ve taşımacılığı ile firmalara zamandan tasarruf etmelerini sağlar, bir günde tek tır ile kurulabilir, her türlü araziye de rahatlıkla uyum sağlar ve çalışma kapasitesinde bir değişiklik olmaz. Yüksek üretim kapasitesine sahip oluşu, firmaların verimini arttırır, maddi yönden kazanım sağlar. Firmalar mobil konkasörleri kapasitelerine uygun bir biçimde seçmelilerdir, bu şekilde üretim konusunda daha çok verim alacaklardır. Bu tesisin yedek parça gideri ve bakım onarım işlemleri de çok fazla masraf taşımamaktadır, bu durum firmalara zamandan kazanım sağlar ve kesintisiz üretim için de avantajdır. Mobil konkasör tesisi hidrolik çalışma sistemine sahip oluşu bakım işlemlerinde avantaj sağlar, daha kısa sürede sıkıntıların giderilmesi sağlanır, üretimde sıkıntı yaşanmadan işleyiş devam eder. Ayrıca bu sistem kurulum ve tesisin sökülmesinde de firmalara avantaj sağlar, montaj, demontaj işlemleri daha kısa sürede tamamlanarak, zamandan tasarruf sağlanır.

Mobil Konkasör Tesisi
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir