Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Mobil eleme yıkama kırma tesisi, sertliği yüksek olan her türlü madenini kırılmasında tercih edilir ve yüksek performans gösterir. Engebeli, zor arazi şartlarına bile uyum sağlayarak çalışma performansının düşürmeden üretim yapmaya devam eder. Özellikle kurulum işlemlerinde hiçbir şekilde zorluk olmaz ve tek şase sistemi sayesinde montaj, demontaj işlemleri oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilir. Kurulum işlemleri ve işleyiş sırasında hiçbir şekilde doğaya, insan sağlığına zararı yoktur. Oldukça kısa sürede kurulumu gerçekleştiği için, üretime de çok çabuk başlanır ve firmalara zamandan tasarruf etmeleri sağlanır. Mobil eleme yıkama kırma tesisi pek çok konuda firmaların tercihidir, özellikle Avrupa standartların da üretilmiş olması, dünya çapında pek çok firmanın tercih sebebidir.

Genellikle taş kırma ve eleme tesislerinde tercih edilen bu makine oldukça kullanışlıdır, kesintisiz üretim özelliği ile firmalara maddi kazanım sunar. Hava koşulları ne olursa olsun, çalışma prensibini ve üretim kapasitesini bozmadan, üretim yapmaya devam eden bir makinadır. Mobil eleme yıkama kırma tesisleri üç farklı çeşit ile üretilmektedir, bunlar kırma eleme ve yıkama, eleme ve yıkama, eleme şeklindedir. Görevlerine göre farklı fonksiyonlarla donatılmış olan bu mobil eleme yıkama kırma tesisleri, her türlü ortam da rahatlıkla kullanılmaktadır.

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisleri

Mobil kırma eleme yıkama tesisi oldukça yüksek üretim kapasitesine sahiptir ve Avrupa standartları altında üretilmiştir, bu da tüm dünya da pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır. Tek şase üzerine kurulmuş olması da montaj ve demontaj işlemleri sırasında kolaylık sağlar ve firmalar bu şekilde zamandan tasarruf etmektedirler. İş bitiminde firmalara makinayı kolaylıkla farklı bir araziye taşıyabilir ve kolaylıkla kurulumunu gerçekleştirip başka işler için kullanımına devam edebilirler, genellikle kısa süreli işler için tercih edilir, makine firmalara bu şekilde de uzun ömürlü bir kullanım sunmaktadır.

Mobil eleme yıkama kırma tesisleri hiçbir şekilde doğaya ve insan sağlığına zararlı değildir, her türlü hava koşullarında ve zorlu arazilerde çalışmaya devam eder, firmalara kesintisiz üretim sunar. Hidrolik sisteme sahip oluşu ile bakım ve onarım işlemlerinde firmalara zaman kaybettirmez, oldukça kısa sürelerde işlemler gerçekleştirilir, yedek parça bulumu kolaydır, firmalar bu yüzden iş işleyişi sırasında aksama yaşamazlar ve kesintisiz üretim gerçekleştirilir. Ayrıca mobil eleme yıkama kırma tesisleri tüm fonksiyonlarını sorunsuz şekilde gerçekleştirir, dayanımı oldukça yüksektir ve uzun ömürlü bir kullanım sunarak firmalara ekstra kazanım sağlar.

Model Kapasite Elek Ebadı Helezon Ebadı Çene Ağız Ebadı Tersiyer Rotor Ebadı Maksiumum Besleme Toplam Motor Gücü Jeneratör
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-60 50-80 T/S 1300×1400 MM 500×5000 MM 600×400 MM 1200X500 MM 350 MM 175 KW 220 KW
Mobil Eleme Yıkama Kırma FullStar-90 100-150 T/S 1400×1400 MM 600×6000 MM 900×650 MM 1200X650 MM 550 MM 275 KW 330 KW

Mobil Eleme Yıkama Kırma Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir