Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Eleme Tesisi
Mobil Eleme Tesisi

Mobil Eleme Tesisi

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Teklif Alın

Mobil eleme tesisi, kırma ve eleme işlemleri yapacak olan firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan firmalara zamandan ve mali açıdan tasarruf sağlar, otomatik kullanımı sayesinde de işçi kapasitesini azaltarak firmaların iş yapmasını sağlar. Mobil kırma eleme tesisleri sabit tesislere göre daha kullanışlıdır ve kısa süreli işler için firmaların daha çok tercih ettiği bir makinadır. Her türlü arazi koşullarına uyum sağlayabilme özelliği sayesinde firmalara iş bitiminde kolaylıkla makinayı taşıyıp, farklı işler için de kullanabilirler, bu yönden de firmalara maddi kazanım sunar.

Tek şase üzerine kurulu oluşu montaj ve demontaj işlemlerinde büyük kolaylık sağlamaktadır aynı zamanda hidrolik sistemi ile çalışıyor oluşu da bakım ve onarım işlemlerinde de firmalara büyük kolaylık sunmaktadır. Mobil eleme tesisi firmalara pek çok farklı kapasitede üretim yapabilme imkânı da sunar, firmalara olabildiğince kapasitelerine uygun olan makinaları tercih etmelidir ki üretimden tasarruf edebilsinler.

Mobil eleme tesisi Avrupa standartlarına uygun oluşu ile de dünya çapında pek çok firmanın kullanımını sağlar ve en zorlu madenlerin bile elenme işlemini yüksek kapasite ile yapmaktadır. Çalışma ve kurulum aşamalarında hiçbir şekilde doğaya, insan sağlığına zarar vermemektedir, bu yönden de firmaların tercihidir.

Mobil Eleme Tesisi Avantaj ve Özellikleri

Mobil eleme tesisi, hiçbir şekilde firmalara sıkıntı çıkartmadan kesintisiz olarak çalışır ve zamandan tasarruf sağlar, etkin ve verimli çalışma sistemi sayesinde pek çok firmanın tercihidir. Hidrolik çalışma prensibi sayesinde bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır ve kesintisiz üretim sağlamaktadır, bu da firmaların maddi açıdan kazanım elde etmesini sağlar. Yedek parça değişimi konusunda da firmalara kolaylık sunar ve hiçbir şekilde üretimin aksatılmasına izin vermeyen bir makinadır, yüksek kapasite üretimi ile de çok fazla tercih edilmektedir. Mobil eleme tesisi CE standartlarında üretilmiş olması ile de, dünya çapında tüm firmalar bu makinayı kullanabilmektedir.

Özellikle zorlu hammadde ve arazi koşullarına rağmen yüksek kapasiteli üretimin devam ettir ve her türlü ortam koşuluna uyum sağlar, bu da firmalara kesintisiz üretim yapabilme imkânı sunar. Firmalar iş bitiminden sonra bu makinayı farklı arazilerde de rahatlıkla kullanabilmektedirler, özellikle dayanımı oldukça yüksek olduğu için uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar, bu da firmaları ekstra maliyetten kurtarmaktadır. Mobil eleme tesisi oldukça kullanışlı bir makine olup aynı zamanda firmalara maddi açıdan büyük kazanımlar sunar.

Model Bunker Besleme Haznesi Besleyici Sistemi Yüksek Kapasiteli Titreşimli Elek Sistemi Yıkama Helezonu Toplam Ağırlık
ME 1230 (Mobil Eleme Tesisi) 6 M3 + 5M3 İlave hazneli 800 mm 800 mm ( Katlanır tip. ) 3 Katlı 29.000 kg
ME 1645 (Mobil Eleme Tesisi) 6 M3 + 5M3 İlave hazneli 800 mm 800 mm ( Katlanır tip. ) 3 Katlı 29.000 kg

Mobil Eleme Tesisi
Oy Verebilirsiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir