Ana Sayfa » Ürünler » Mobil Beton Santrali
Mobil Beton Santrali - Seyyar Beton Santrali

Mobil Beton Santrali

30 m3 Mobil Beton Santrali
60 m3 Mobil Beton Santrali
90 m3 Mobil Beton Santrali
100 m3 Beton Santrali
120 m3 Mobil Beton Santrali

Mobil beton santralleri genellikle kısa süreli işler için firmaların tercih ettiği bir santral olup, kurulu ile oldukça kolaylık sunar. Her türlü zorlu araziye uyum sağlar ve tek bir günde tek tır ile kurulumu gerçekleştirilmektedir. Firmalar iş bitiminden sonra bu mobil beton santrali farklı işler için de farklı arazilerde kolaylıkla kullanabilmektedirler. Düşük üretimli, kısa üretimler için tercih edilen bu santral, giderek sabit santrallere nazaran daha çok tercih edilmeye başlanmıştır. Zamandan tasarruf sağalmak için üretimleri daha kısa sürede gerçekleştiren bu mobil santralleri tercih edebilirsiniz. Mobil beton santrali Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve kurulumu, üretim yapımı sırasında hiçbir şekilde çevreye ve insan sağlığına zararı yoktur. Bu beton santralinin pek çok farklı üretim kapasitesi bulunmaktadır, firmalar kendi kapasitelerini göz önünde bulundurarak bir mobil beton santrali, tercih etmelilerdir. Saatlik üretim kapasitesi genellikle 30 m3 ve 150 m3 kadar olmaktadır bu kapasite istenilirse eğer farklı ekipmanlar ve mikserlerle arttırılabilmektedir.

Mobil Beton Santrali Avantajları

Oldukça kolay montaj ve demontaj işlemleri uygulanır, istenilen her türlü araziye tek tır ile kolaylıkla kurulumu yapılmaktadır, firmalar bu kurulum kolaylığı sayesinde zamandan tasarruf ederler, kurulum alanı da oldukça azdır. Hızlı bir şekilde üretime geçiş yapılması için kurulum işlemleri firmalar için oldukça önemlidir. Mobil beton santrali otomasyon sistemi ile çalıştığı için tek kumanda ile kontrolü bulunmaktadır ve tek işçi ile kullanım sağlanmaktadır. Hidrolik çalışma sistemi sayesinde de bakım ve onarım işlemleri oldukça kolay yapılma aktadır ve firmalar bu şekilde zamanda tasarruf sağlar.

Genellikle inşaat firmalarının tercihidir ve kısa süreli işler için düşük kapasiteli üretimlerde kullanılmaktadır. Malzeme üretiminde beton sarfiyatının az oluşu ile de firmalara maddi tasarruf imkanı sunar, kaliteli ürün üretimi ve hazır beton sektöründe giderek daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Özellikle kurulumunun çok kolay oluşu firmaların her arazide rahatlıkla santralin kullanmasını sağlar ve kesintisiz üretimi sayesinde firmalara zamandan tasarruf sunar. Düşük kapasiteli üretim yapmasına rağmen bu kapasite ek ekipmanlarla rahatlıkla arttırılabilmektedir. Dayanımı oldukça yüksektir ve her türlü hava koşullarında bile üretimini durdurmadan çalışabilmektedir, firmalar bu yüksek dayanımlı santrali farklı işler için de kullanarak uzun süreli maliyetsiz kullanım sağlayabilirler.

Firmalar mobil beton santrali kullanarak daha düşük maliyetle üretim yapabilmektedirler, zamandan tasarruf ederek ürün üretimi yapıldığından, kısa süreli kullanımlar için idealdir.

Mobil Beton Santrali
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir