Ana Sayfa » Ürünler » Konik Kırıcı
Konik Kırıcı

Konik Kırıcı

  • Konik Kırıcılar
  • Teklif Alın

Konik kırıcı; kırılması ve aşındırılması zor olan, granit, bazalt, andezit gibi oldukça sert malzemelerin kırılması için kullanılan bir iş makinası olup, genellikle taş ocaklarında tercih edilmektedir. Makinanın çalışma şekli genellikle kırıcı, kesme ve bükme şeklindedir ve uzun ömürlü bir kullanıma sahiptir. Konik kırıcı iş makinası, malzemeyi sıkıştırarak kırar ve toz oluşumunu da en aza indirgemiş olur, bu yönden de pek çok firmanın tercih sebebidir. Makine sıkıştırma yöntemi ile çalıştığından dolayı, bakım ve temizlik işlemleri de oldukça kolay yapılır, bu da üretim sırasında aksamaların olmasını engeller, kesintisiz bir biçimde üretimin devam etmesi sağlanır.

Konik kırıcılar PLC ve hidrolik sistemi ile çalışmaktadır. Hidrolik sistem bakım ve onarım işlemlerinde makinaya kolaylık sunar ayrıca otomatik yağlama sistemi sayesinde de gürültüsüz bir çalışma ortamı sağlanır. Konik kırıcılar en sert malzemelerde bile performans düşmesine uğramaz, kaliteli ve yüksek çalışma performansına devam eder.

Konik Kırıcı Özellikleri

Konik kırıcı Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiştir ve bu standartlar tüm dünya çapında makinanın kullanılmasını sağlamaktadır. Bu standartlar dahilin de çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde tasarlanmıştır, bu yönden de pek çok firma konik kırıcı tercih ederek çalışmaktadır. En büyük özelliği yüksek performansla kısa sürede istenilen malzemeyi üretebilmesi olup, kesintisiz bir biçimde çalışma performansı göstermesidir. Kurulum olarak da oldukça kısa sürelerde tek tır ile montajı yapılır. Firmalara iş bitiminde farklı araziler için bu konik kırıcıyı kolaylıkla taşıyarak, uzun süreli kullanımına devam edebilirler. Konik kırıcı, her türlü arazi şartlarına uyum sağlayabilecek, yüksek çalışma performansına sahiptir ve en sert malzemeleri bile kırarak oldukça ufak boyutlara getirebilir, bu da firmanın üretimini hızlandırır ve zamandan tasarrufu sağlar.  Konik kırıcılar mukavemet olarak da odlukça dayanımı yüksek makinalar olup, firmalara uzun süreli kullanım imkanı sunar. Bu şekilde firmalara uzun süreli işler için konik kırıcıları tercih edebilmektedirler ve farklı işler için de kullanımına devam edebilirler. Otomatik yağlama sistemi sayesinde kullanım ömrü uzar, işlerde de aksama olması engellenmiş olunur.

Konik Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir