Ana Sayfa » Ürünler » Çeneli Kırıcı
Çeneli Kırıcı

Çeneli Kırıcı

60 lık Çeneli Kırıcı
90 lık Çeneli Kırıcı
110 luk Çeneli Kırıcı

125 lik Çeneli Kırıcı

Taş, kaya gibi maddelerin kırılmasında çeneli kırıcı tercih edilmektedir, özellikle kırılması oldukça zor olan maddeler için kullanılır. Dayanımı oldukça yüksek olan bu iş makinası özel olarak üretilmiş olup, çeneli kırıcılar saatte 150 ton ve 900 ton arasında taş kırabilme kapasitesine sahiptir. Özellikle madencilik sektöründe tercih edilir. Bunun sebebi ise granit gibi kırılması oldukça zor olan madenleri bile kırabiliyor olmanızdır.  Çeneli kırıcı çenesinin ayarlarını yaparak istediğiniz tüm madenleri kolaylıkla kırabilmeniz mümkündür aynı zamanda çeneli kırıcılar uzun kullanımı ile firmalara kazanım sağlamaktadır, kurulumu da oldukça kolaydır. Her türlü zemine, araziye uyumlu olarak çalışabilmektedir, bu özelliği sayesinde çoğu iş için çeneli kırıcılar tercih edilmekte olup, kurulumunun da kolay olması firmaların ekstra zaman harcamasını önlemektedir. Firmalara farklı sektörlere malzeme tedariği yapabilmek için daha hızlı üretimlerde çeneli kırıcıyı tercih etmektedirler. Üretim kapasitesi oldukça yüksektir ve bu konuda firmalara büyük zaman kazandırır, maddi açıdan da büyük kazanımlar sağlar. Oldukça mukavemetli bir iş makinası oluşu ile de uzun süreli ve kesintisiz çalışma prensibine sahiptir. Çeneli kırıcı hem insan sağlığına hem de çevreye zararsız olup, bu yönü ile de bir tercih sebebidir.

Çeneli Kırıcı Özellikleri

Çeneli kırıcıların ayarlanabilir çeneleri sayesinde firmalar her türlü kırımı zor olan madeni rahatlıkla parçalayabilmektedirler. Birincil ve sekonder kırıcı olarak kullanılabilme imkânı vardır. Eksantrik mili çelik olduğundan dolayı da firmalar çeneli kırıcıları uzun yıllar boyunca kullanabilirler. Her türlü kayayı parçalama imkânı bulunmaktadır. Yüksek bir üretim kapasitesi vardır ve kesintisiz olarak çalışabildiği için zamandan tasarruf sağlar. Mukavemetinin yüksek oluşu da uzun yıllar boyunca kullanım sağlamaktadır. Montaj kurulum konusunda da firmalara avantaj sunmaktadır. Kolay kurulumu sayesinde iş süresi hakkında firmalar bir sıkıntı yaşamazlar. Nakil işlemleri de gerçekleştirilebilir. Firmalar iş bittiğinde farklı bir iş için gene bu çeneli kırıcıları tercih edebilirler.

Çeneli kırıcı yüksek bir performans ile çalıştığı için firmaların üretim kapasitesini rahatlıkla karşılamaktadır. Firmalar kısa sürede yüksek performanslı üretimler yapabilmektedirler. Bu yönden de firmalara hem zaman kazandırır hem de maddi açıdan kayıp olmasını önler. Kaliteli ve çevreye zarar vermeyen çalışma prensibi sayesinde malzeme üretiminde sıkıntı yaşatmaz. Avrupa standartlarına uygun bir şekilde üretilmiş oluşu da dünya çapında pek çok firma tarafından kullanılmasını sağlamaktadır. Firmalara kazandırdığı en büyük avantaj ise yüksek kapasiteli üretimini en kısa sürede yapıyor oluşu ve bunu çevreye zarar vermeden yapmasıdır.

Çeneli Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir