Ana Sayfa » Ürünler » Agrega Bunkeri
Agrega Bunkeri

Agrega Bunkeri

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

Beton  santralleri için gerekli olan agrega malzemeleri bulunmaktadır, bu malzemelerin depolanması ve hazır halde kullanıma sunulması için kullanılan depolamam aracına Agrega bunkeri denilmektedir. Genellikle büyük çaplı iş yapacak olan firmaların ürünlerinin depolanmasında tercih edilmektedir. Bu agrega bunkerleri işletme içerisinde herhangi bir yere sabitlenir ve kullanım için bekletilir. Her türlü hava şartlarına karşı yüksek dayanım gösterir ve içerisindeki malzemenin hiçbir şekilde zarar görmemesini sağlar, iyi bir koruyucudur bu yönden de firmaların tercih sebebidir. Firmaların kullanacağı malzemeye göre agrega bunkerleri farklı boyutlarda ve bölmelerden oluşabilirler. Ürün kapasitesi olarak firmanın kapasitesine uyum sağlasa da genellikle 30 ve 600 m3 ürün saklama kapasitesine sahiptir. Çalışma sistemi olarak ise full otomatiktir bu da ürünlerin kolaylıkla dışarı çıkarılmasını sağlar, firmalara iş kolaylığı sunar.

Agrega bunkerleri içerisinde tartım bantları bulunmaktadır, bu band en kalite ürünün ortaya çıkması için ürünün seçimi için kullanılmaktadır. Agrega bunkeri kullanacak olan firmalar yer seçimim konusunda mutlaka mühendislere danışmalılardır, iş kolaylığı için ürünlere daha kolay ulaşım yapabileceğiniz bir yer seçimi yapılmalıdır, bu şekilde ürünleri taşıyacak olan araçlar çok uzun mesafeler kat etmemiş olacaklardır ve sizde maliyetten tasarruf edeceksinizdir. Agrega bunkerleri üretimi yapılacak olan ürünlerin malzeme saklanması konusunda oldukça iyidir ve iyi aklanana malzeme kaliteli üretim sağlar, bu da maddi açıdan firmalara kazanım sağlayacaktır.

Agrega Bunkerleri Özellikleri

Agrega bunkerleri kolay kullanımı ve yüksek ürün saklama kapasitesi ile pek çok firmanın tercih ettiği bir makinadır, özellikle Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş oluşu ile doğaya ve insan sağlığına hiçbir şekilde bir zararı yoktur. Kurulum olarak da oldukça kolaydır ve tüm arazi şartlarında kolaylıkla sabitlenmesi gerçekleştirilir, her türlü hava koşullarına uyum sağlaması ile de ürünlere hiçbir şekilde zarar gelmeyecek şekilde saklama yapılmaktadır. Agrega bunkerleri kullanılacak malzemeye göre farklı gözlerden oluşabilir, ikili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı gibi gözleri ile daha kolay ve çok malzeme kullanımı sağlanabilir.  Tahrikli ve otomatik olarak çalışma sistemi sayesinde otomatik açılan kapılar ürünün daha kolay çıkarılmasını sağlar ve firmalara zamandan tasarruf sunar. Yüksek üretimli firmalar için yüksek ürün depolaması yaparak kesintisiz ve daha karlı bir üretim imkanı sunar, firmalar böylece maddi açıdan kazanım sağlar, zamandan da tasarruf ederek daha çok üretim kapasitesine ulaşabilirler. Agrega bunkerleri her hazır beton üretimi firmasının ihtiyacı olan bir depolama makinasıdır.

Ürün Adı Özellik Adı Değer
30 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×10 m³
45 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 3×15 m³
100 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×25 m³
120 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×30 m³
160 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 4×40 m³
600 m3 Agrega Bunkeri Bunker Hacmi 6×100 m³

Agrega Bunkeri
5 (100%) 1 vote

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir