Ana Sayfa » Ürünler » 150 lik Tersiyer Kırıcı
150 lik Tersiyer Kırıcı

150 lik Tersiyer Kırıcı

  • Genel Bilgiler
  • Teknik Özellikleri
  • Ürün Resimleri
  • Ürün Videosu
  • Teklif Alın

150 lik tersiyer kırıcı iş makinası saatlik üretim olarak 355 ton kapasiteye sahiptir. Yüksek performansı ve dayanım gücünün yüksek oluşu ile pek çok firmanın tercih ettiği bir iş makinasıdır, özellikle kum makinaları arasından en çok tercih edilenidir. Çalışma prensibi olarak sekonder ve tersiyer mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizmalar sayesinde alüvyon, taş ocağı ve kireçtaşı gibi madenlerin kolaylıkla kırılması sağlanır, kum haline getirilir. 150 lik tersiyer kırıcı makine darbe etkisi uygulayarak malzemenin parçalanmasını sağlar ve çok küçük miktarlara kadar kum oluşumu olur. Makinanın en büyük özelliği çalışma prensibi sayesinde oldukça ince kum üretimi yapabiliyor oluşudur, bu da firmaların kaliteli ürün üretmesini sağlar. Hidrolik pistonlardan oluşan makinanın bakım ve onarım işlemleri de oldukça kolaydır ve bu yönden de üretimde kesintisiz çalışma imkanı sunar, firmalar bu şekilde zamandan tasarruf ederler, maddi kazanımlarında da artış gözlenir.

Tersiyer kırıcı çubukların bulunduğu pandüller ayarlanabilir özellikte olup, istenilen yöne dönüşü sağlanır, bu da palet ömrünü uzatır. Uzun süreli performans alabilmek için firmalar 150 lik tersiyer kırıcı iş makinasını kullanmaktadırlar.

150 lik Tersiyer Kırıcı Makine Özellikleri

150’lik tersiyer kırıcı makine Avrupa standartlarına uygun bir biçimde üretilmiş olup, dünya çapında pek çok firmanın tercihidir. Özellikle yüksek kapasitede üretim yapabiliyor olması, firmalara zamandan tasarruf ettirir ve maddi açıdan da kazanım sağlar. 150 lik tersiyer kırıcı makine güvenilir bir çalışma sistemine sahiptir ve kurulumu da bir o kadar koladır, tek tır ile bir gün içerisinde rahatlıkla bulunduğunuz araziye kurulumunu sağlayabilirsiniz. Kurulumu yapılacak olan arazinin şartları ne olursa olsun bu makine her ortama uyum sağlayarak zorlu hava şartlarında bile kolaylıkla kullanılabilmektedir. İstenildiği zamanda başka bir araziye rahatlıkla taşınarak, kullanımına devam edilebilirsiniz.

Model TK-150
Kapasite 200-300 T/S
Rotor Ebadı ø 1200×1500 mm
Motor Gücü 315 Kw
Toplam Ağırlık 25000 Kg
Maksimum Besleme 200 mm
Ürün Çıkış Boyutu 0-10 MM

150 lik Tersiyer Kırıcı
5 (100%) 1 vote

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir